ACS724LLCTR-20AU-T
    Buy cheap ACS724LLCTR-20AU-T from wholesalers
    ACS724LLCTR-20AU-T
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    • Product Details
    • Company Profile
    ACS724LLCTR-20AU-T
    Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)