MCS1803GS-40-P
    Buy cheap MCS1803GS-40-P from wholesalers
    MCS1803GS-40-P
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    • Product Details
    • Company Profile
    MCS1803GS-40-P
    Current Sensor ±40A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)