TEM96C-320-320-3.5
    Buy cheap TEM96C-320-320-3.5 from wholesalers
    TEM96C-320-320-3.5
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    • Product Details
    • Company Profile
    TEM96C-320-320-3.5
    RF EMI Absorbing Sheet TEM96 Polymer Resin Conductive 12.598" (320.00mm) X 12.598" (320.00mm) X 0.138" (3.50mm)